Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠKOLKA V PŘÍRODĚ-DEN PO DNI

NEDĚLE

Zdravíme Vás všechny z 1.dne ze ŠKOLKY V PŘÍRODĚ.Počasí nám přálo a tak jsme se prošli k přehradě ,odpoledne jsme stavěli domečky pro skřítky.Už se moc těšíme na zítřek!  

                                                                                               Vaše děti

----------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                           

PONDĚLÍ

Zdravíme Vás z dalšího vydařeného dne.Dopoledne jsme z hlíny vyráběli rytířské erby a skřítky,fajn bylo společné odpolední odpočívání s knihou.V lese jsme postavili hrad,hráli spoustu her a soutěží,vstoupili do  dalšího pohádkové lesa,kde jsme v ohradě objevili velké mraveniště , na hřišti kreslili pohádkové bytosti.Už se těšíme ,co nás čeká zítra

                     Rytíři z Brtníku,rytíři z Haferníku,
    zámecké paní  Leontýnky,Kopretinky,Valentýnky,Marjánky,Jasmínky.

 

-----------------------------------------------------------------------------

ÚTERÝ

Zdravíme Vás všechny do Havířova a děkujeme za všechny pozdravy.

Máme za sebou   další den.

Dopoledne si rytíři vyrobili meče,zámecké paní krásné kloboučky,v lese jsme hráli další zajímavé hry  .

Odpoledne jsme našli v hlubokém lese poklad!!! 
Chtěli by jste vědět ,jak se nám tu krásně spí,tak se podívejte..........

----------------------------------------------------------------------

STŘEDA

Dnešní den se nám zase vydařil,dopoledne jsme si udělali výlet k rybičkám,bylo to tam moc krásné.

Během oběda sice pršelo,ale odpoledne jsme si už mohli hrát  hry na našem hřišti.

Posíláme Vám večerní fotky při svíčkách,kdy si povídáme o tom,co jsme celý den dělali.

Dnes večer,pokud nám počasí dovolí,půjdeme na stezku odvahy ,tak nám držte palce!

-----------------------------------------------------------------

ČTVRTEK

Včerejší stezka odvahy se povedla,viděli jsme Leontýnku,jak tančí v lese-koukejte,jak jsme zírali...

Dnes nás čekal dlouhý výlet ke koníkům.

Večer se těšíme na velký ples rytířů a zámeckých paní!

 

ČTVRTEK VEČER

Závěrečný zámecký bál se vydařil a zítra se už před 18.hodinou na Vás všichni těšíme!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

škola v přírodě

(robenkova, 19. 6. 2011 11:03)

Děti na foto jsou úžasné,velký dík všem pani učitelkám za krásný týden ,který pro ně vytvořily.
děkuje Vám Klárčina
babička

Jedeme do Havířově

(Orlíci, 16. 6. 2011 23:20)

Vy si teda užíváte,to je bájo.Ples se Vám určitě vydařil a rozločili jste se s chatičkou.Jinak Vás všechny zdravíme a už se na Vás těšíme.Zlatíčko posíláme pusinky .
Učitelky Naše zlaté jste prostě úžasné.
PAPAPAPAPAPA

Pozdrav Julíškovi :-)

(Rodiče a bráška Ondra od Julinky, 16. 6. 2011 22:05)

Moc pozdravujeme z Havířova, fotečky jsou úžasné, počasí podle fotek taky, dětičky šikovné, paní učitelky bezkonkurenční, no prostě "Kouzelná školka v přírodě". Koukali jsme na fotečky ze Stezky odvahy a Ondra prohlásil: "ta Leontýnka je fakt dost dobrá, to bych se možná bál i já". Moc Vás všechny pozdravujeme, ať se povede Ples a Leontýnky na mě protančí alespoň tři páry střevíčků. Julince posíláme moc sladkých pusinek a zítra už se na ni moc těšíme. Ahoj 3x Andreášci

Fotky

(Šídovi, 16. 6. 2011 20:56)

jsou moc krásné.Děkuji paní učitelkám,za super program pro děti.Ten dnešní ples bude určitě supr čupr:-)))Celá týden,máte nádherné počasí,tak snad i to zítřejší poslední den,bude slunečné.Moc vám to přeju a na našeho kmíňase se moc těším.Je mi za ní smutno a nemůžu se dočkat až ji obejmu.Děkuju za krásné pohlednice a polílám obrovskou pusu.

Pohled

(Lukášek Robenek, 16. 6. 2011 18:18)

Děkuji za pohled, Klárko. Už se na tebe těším až mi budeš všechno vyprávět. Posílám ti tisíc pusinek na dobrounoc. tvůj bráška Lukášek.

Ahóóóóóój všichni

(Orlíci, 16. 6. 2011 11:29)

Zdravíme všechny.Fotečky jsou krásné a vidíme,že si to užíváte.Kačko pohlednice s krásnými obrázky došly nám i babičce s dědou.Stezku odvahy jste si určitě užili a nikdo se nebál.Přejeme ještě krásné slunečné dny a už se těšíme na pátek.Papapapa a pusinku Kačence.Kryštof tě moc zdraví.

:-)))

(Fialovi, 16. 6. 2011 11:15)

Zdravíme všechny na Morávku a přejeme krásný sluníčkový den.Počasí nás i vás nezklamalo, což je dobře.Moc děkujeme za krásné fotečky a všem paním učitelkám za bezvadný program, který pro děti přichystaly.Užijte si poslední zbytky pobytu a už se na naši Kristýnku moc těšíme.Adámek pořád chodí do pokojíčku a KIKI hledá.
Dětem posíláme pohlazení a Kristýnce vééélikánskou pusu :-)

Všem dětem a hlavně Julince.

(Blanka, 16. 6. 2011 11:14)

Jsme rádi že počasí vychází krásné a dětem se na Morávce líbí podle foteček. Zdravíme Julinku a posíláme hodně pusinek a pohlazení.Děkujeme p. učitelkám i personálu že se o děti pečlivě starají.

Pozdrav do přírody

(rodiče Domči Satinské, 16. 6. 2011 7:58)

Každý den začíná s vámi :) Program máte naprosto skvělý. Snad vám stezka odvahy vyšla. Obě psaníčka došly, děkujeme. Už se mooooooooooc těšíme na zítřek, na váš návrat :) Pro Dominičku máme VELKÉ překvapení. Zdravíme všechny a posíláme pusinky naší malé cácorce :-)

POZDRAV ZE ŠKOLKY

(DĚTI ZE TŘÍDY SLUNÍČEK, 16. 6. 2011 7:55)

PRÁVĚ JSME SE DÍVALI NA FOTEČKY A MOC SE NÁM LÍBÍ.KUBÍK ZDRAVÍ SESTŘIČKU MARKÉTKU A POSÍLÁ PUSINKU.
PANÍ UČITELKA ALENA ZDRAVÍ SVOJE BERUŠKY.JE PROMĚNĚNÁ V BERUŠKU A POŘÁD VÁS VŠECHNY SLEDUJE.
MĚJTE SE HEZKY

Ahoj kamarádi

(Nela T. (motýlci), 16. 6. 2011 7:48)

Tak jsme drželi palečky a věříme,že stezka odvahy vám vyšla.Už se těšíme na další fotky,moc se nám líbí.Včera jsme se byli podívat ve školce,bylo tam docela ticho:-),potkali jsme se tam s paní Lenkou a shodly jsme se,že Vám moc závidíme školku v přírodě a že by jsme chtěly jet taky,že se tam máte fantasticky.Tak příště pojedou maminky :-). Užije si hezky i dnešní den,sluníčko už krásně svítí. Nela už se na Vás těší,posílá moc pozdravů.

Pekné Fotečky

(Hlavkovi, 16. 6. 2011 7:46)

Zdrávíme všechny na Morávce.Každý den se koukáme na nové pěkné fotky.A přejeme k dnešnímu dni našému Honzíkovi krásné a veselé 6 narozeniny.

ahoj všem na Morávku!!!

(Zelinovi, 15. 6. 2011 23:05)

děkujeme za pěkné fotečky a za doručené pohledy od Natálky! užijte si ty poslední 2 dny, at´ je na co vzpomínat..přejeme hezké počasí..Natálce posíláme obrouskou pusu a moc se na ni těšíme!!!

Pozdrav

(Šídovi, 15. 6. 2011 22:41)

Dofám,že vám stezka odvahy dnes vyšla a pořádně jste si to užili.Třeba jste našli zase nějaký poklad:-)Adélce posíláme sladkou pusu a moc se na ni těšíme:-)

školce v přírodě-ať je vše v pohodě

(Koziarová Petra, 15. 6. 2011 21:30)

Moc vás zdravíme na "pohádkovém" pobytu! Počasí vám zatím vychází kouzelné, tak si to tam moc užívejte.
Pro Larušku: všichni se moc těšíme, že nám to všechno povykládáš! Bertík dnes vzpomínal na planetu Laurinka a na nějaká zvířátka "Eli", co spolu vytvořili v počítačové hře. Tak hodně legrace přejeme- maminka, Luboš, Bertík

Zdravíme děti na Morávku

(Čerkovští, 15. 6. 2011 21:24)

Posíláme mnoho pozdravů. Podle foteček vidíme ,že si to tam báječně užíváte, že se nenudíte a dětem se ani nestýská. Stojí vedle mě Lucinka a říká:,,Já tam chci být..." Přejem hezké počasí a děkujem p.učitelkám. Pavlínce posíláme pusinku.

Velký pozdrav na Morávku!

(paní učitelka Barča, 15. 6. 2011 19:52)

Zdravím všechny dětičky , paní učitelky a moje kytičky (Julinku,Pavlínku,Sofinku,Laurinku a Danečka), jak se Vám tam líbí? Hned bych jela s Vámi užít si legraci a zábavu, kterou tam určitě máte. Počasí Vám taky přeje, tak ať Vám to vydrží. Poslouchejte paní učitelky a mějte se mooooc pěkně.

Zdravíme rytíře a zámecké paní

(Dzwigoňovi, 15. 6. 2011 18:12)

Pozdravujeme všechny do přírody.Tak usměvavé děti a paní učitelky nemají nikde na světě,je poznat jak skvěle je všchno připraveno a děti vůbec nemají čas smutnit. Jste prostě Všichni úžasní.Klárince posíláme sladkou pusu a Všem ostatním velký pozdrav.

Pozdrav

(Nela T. (motýlci), 15. 6. 2011 8:01)

Ahoj rytíři a zámecké paní. Taky Vám při stavbě hradu pomáhali skřítkové ze skal a lesa? A opravdového pána rytíře Brtníka z Brtníku v brnění a jeho dceru Leontýnku jste náhodou nepotkali? Máte se tam opravdu fantasticky.Paní učitelky vám připravily skvělý program.Užívejte si krásné počasí a super zábavu,všechny Vás moc pozdravujeme.

Ať žijí duchové :-)

(Robenci, 15. 6. 2011 0:23)

Zdravíme všechny rytíře a zámecké paní.....
Fotečky jsou nádherné. Děkujeme, že zase máte pro naše dětičky připravený tak skvělý program. Počasí vám zatím přeje, tak ať to vydrží až do pátku. Školák Lukášek posílá všem Leontýnkám,Kopretinkám,Valentýnkám,Marjánkám,Jasmínkám sladké pusinky a zvláště své milované Kopretince Klárce.