Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEN TŘETÍ-23.4.

Prožili jsme další slunečný den. Ráno jsem hledali poklad Bludičkové víly. Odpoledne jsme si užili plno zábavy a soutěží v lese. A podívejte se, jaký Skřítek se dá vyrobit ze starého pařezu.Pomůžete nám pro něj vymyslet jméno?  Zítra nás čeká ,, Stezka odvahy".....Tak nám držte palce, ať to všichni zdárně zvládneme !!!!

Vaši malí Skřítci a Bába Jága Perníková, Nosatka Medumilná, Meduňka, Kořínka :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Skřítci z Morávky

(Terezka Plechatá, 24. 4. 2013 16:39)

Ahoj skřítci a paní učitelky. Držím palce u dnešní stezky odvahy, která bude určitě super. Taky děkuji p.učitelkám, které pro Vás připravují mnoho her a spoustu zábavy. Už se těším na dnešní fotečky a Terezce posílám Pusinky
Martínek vymyslel jméno Pařezník píchlavý

Pozdrav na Morávku

(Dobřická Drahomíra, 24. 4. 2013 16:26)

Všem malým skřítkům!Všichni jste moc úžasní,užívejte sluníčka,které se na Vás zatím směje.Hodně zdaru na stezce odvahy,všem držíme palečky.A já bych dala jméno skřítkovi ze starého pařezu Hnědovous.Přeji Vám všem hodně krásných zážitků a her.Zdravím Adélku a všechny malé skřítky,taky Bábu Jágu Perníkovou,Nosatku Medomilnou ,Meduňku i Kořínka mějte se moc krásně.

Stezce odvahy zdar!

(Jana Foldynová, 24. 4. 2013 14:10)

Ahoj Aničko a všichni skřítkové, včetně těch dopělých!
Posíláme hodně pozdravu z Havířova, kde naštěstí máme taky slunečno.Ty fotky jsou všechny úžasné a my jsme rádi, že se můžeme na vás podívat.Je vidět, že máte spoustu zábavy díky p.učitelkám. Jste SKVÉLÉ.
Dneska držíme palce, at stezka odvahy je taky velká zábava.
Aničko, posílám ti 100 pusinek a užij si kamarádů a mějte hodně srandy.
Jana Foldynová

VZKAZ PRO VŠECHNY MAMINKY...

(Bába Jága perníková, Meduňka, Nosatka medumilná , 24. 4. 2013 13:38)

Mílé maminky,
Posíláme Vám krásný pozdrav ze slunečné Morávky. Máme tady 24 °C. Děti jsou přiměřeně oblečené a zdravé.
Nebojte se, my se o ně hezky staráme! :)

Skřítkům

(Maminka od Simonky, 24. 4. 2013 10:35)

Nemúžeme se na ty vaše fotečky vynadívat a klobouk dolů, před tak úžasnýma učitelkama, jako jsou ty vaše skřítkové. Tolik zábavy co vám připravují je opravdu neuvěřitelné !! Tak si to přádně užívejte :-) !! A Simonce posílám velkou pusinku. Pa. Maminka

Mnoho pozdravů všem skřítkům a paním učitelkám

(KrisH, 24. 4. 2013 8:51)

Naše milovaná Viktorko, malí skřítci a statečné paní učitelky....fotečky jsou krásné! každý den se na ně všichni doma moc těšíme :o) Jsem moc ráda, že si to tam všichni užíváte a paní učitelky vám na každý den připravují krásné zážitky, které ve vás budou dřímat jistě velmi dlouho dobu. Co třeba pařez Kazbuňďák? ;o) Už teď jsme všichni zvědaví, jak jej pojmenujete :o)
Přejeme mnoho dalších zážitků a držíme pěsti na dnešní stezce odvahy. Viktorko to zvládneš!!! ;o)
Zdraví a vzpomínají všichni Hevešáci

Pozdrav

(Oliver T. (motýlci), 24. 4. 2013 7:11)

Dobré ráno kamarádi skřítkové a paní učitelky. Máte opravdu moc hezké fotečky,skvěle se bavíte,skřítek z pařezu(Lesníček) je moc hezký,také se nám moc líbí kloboučky slečen a čepičky pánů.Vlastně jsme zjistili,že slečen skřítkových je převaha.Přejeme vám krásné počasí i další dny a skřítkové z lesa ať vám dnes pomohou zvládnout stezku odvahy.Držíme palce.

Pozdrav na Morávku malým skřítkům a p. učitelkám

(Milerská - pro Karolínku, 24. 4. 2013 6:49)

Dobré ráno Karolínko, malí skřítkové a paní učitelky. Přeji Vám krásné a slunečné probuzení do dalšího dne. Dnes budou malí skřítkové zdolávat stezku odvahy, tak jim přejeme mnoho sil a věřím, že to hravě dokáží, neboť jsou moooc šikovní a zdatní. Karolínko včerejší skřítek z pařeze by se mohl jmenovat "Rampelník". Už se těším na další fotečky, jsou moc úžasné a překrásné. Karolínce posíláme velkou pusu ze Suché. Babička Alena a dědeček Zdenek.

Naši skřítkové:-)))

(Valentina-Vodnice horská, 23. 4. 2013 22:17)

Pěný večer, opět to byl den plný zábavy a na dětech jde vidět jejich spokojenost a za to moc děkujeme.... Valentinko, s tatínkem tě každý večer sledujeme, prosím nezapomínej se oblékat, máš sebou teplou softshellovou černou bundu, která má i kapuci, tak na ní nezapomínej:-)))). Jste moc šikovní, skřítka z pařezu jste vyrobili moc pěkného a my s tatínkem navrhujeme "Smrkovous pařezový". Zítra si stezku odvahy moc užijte skřítkové:-).
Fikáčkovi

POZDRAV MALÝM SKŘÍTKŮM

(RYŠÁCI, 23. 4. 2013 22:17)

I my posíláme skřítkům krásný pozdrav z Havířova. Každý večer jsme moc zvědaví,co všechno provádíte.Držíme palečky na stezce odvahy, ať Vám svítí sluníčko.Našemu skřítkovi Matyáškovi posíláme pusinky.Maminka,tatínek,Domča a Klárka.

Naši sřítové:-)))

(Valentina-Vodnice horská, 23. 4. 2013 22:15)

Pěný večer, opět to byl den plný zábavy a na dětech jde vidět jejich spokojenost a za to moc děkujeme.... Valentinko s tatínkem tě každý večer sledujeme, prosím nezapomínej se oblékat, máš sebou teplou softshellovou černou bundu, která má i kapuci, tak na ní nezapomínej:-)))). Jste moc šikovní, skřítka z pařezu jste vyrobili moc pěkného a my s tatínkem navrhujeme "Smrkovous pařezový". Zítra si stezku odvahy moc užijte skřítkové:-).
Fikáčkovi

Další den plný překvapení

(Nikolka B., 23. 4. 2013 22:07)

Všechny moc zdravím, Nikolce pusinku, koukala jsem, jak jste mooooc šikovní a co všechno umíte, pane jo, kloubouk dolů. Velikánskou poklonu p. učitelkám a přeju hodně štěstí na Vaší stezce odvahy. A moc děkuji za fotečky, jsme Vám tím pádem blíž.

Pozdrav na Morávku

(Pavla, 23. 4. 2013 21:31)

Krásný pozdrav na Morávku pro Bábu Jágu,Nosatku,Meduňku,Kořínku a všechny malé Skřítky a hlavně malé Skřítky ze třídy Sluníček.Jsem moc ráda ,že školku v přírodě zvládá Mareček,Matyášek a Simonka,která už to tam všechno dobře zná!Moc Vám přeji,ať Vás sluníčko stále tak pěkně zahřívá a tak krásné počasí,ať Vám vydrží do konce!
Držím palce na stezce odvahy a pozdravujte od mě Haferník,koníky a Vodníka u rybníčka.
Z Albrechtic Vás zdraví Pavla Brzozová.

Skřítkům šikulům

(Verunka K.(kytičky), 23. 4. 2013 21:31)

No už tu celí napjatí čekáme na fotečky od skřítků, kterým to v novém oblečku moc a moc sluší. Kloboučky jsou nádherné a Janička by chtěla „tež“. Takže Veruško ty moje šikulko, až budeš doma, že uděláš Janičce taky klobouček. A váš skřítek pařízek je nádherný, jde vidět že jste všichni velcí šikulové, kteří mu určitě vymyslí to nejhezčí jméno. No a za to vás bude zítra na stezce odvahy váš kamarád skřítek hlídat. :o) Buďte všichni stateční a už se moc těšíme na zítřejší zprávičky ze školičky. Verušce posílá pusenky Janička, mamka a taťka

Pařezníček :-))

(Adélka Dobřická, 23. 4. 2013 21:26)

Ahoj skřítci, vyrobili jste nádherného skřítka pařezníčka :-)). Adélko prosím tě já tě vidím i v té ŠvP tak si koukej spravit tu kšiltovku, ať ti taky vidíme někdy do očí a zkus nosit i tu softshellovou fialkovou bundu, která má kapuci a neprofoukne.Jinak ti to tam moc sluší a prospívá a my už se na tebe doma všichni moc těšíme i Stakička jsem vykoupala ať je krásný :-)) a dokonce pro tebe už máme i vymyšlenou slavnostní večeři na přivítanou. Myslíme na vás skřítci maličcí a děkujeme Bábě Jáze Perníkové, Nosatce Medumilné, Meduňce a Kořínce, že se o vás tak krásně starají.Zdraví taťka Michal, mamka Miluška a Stakiček

Jméno

(Foldynovi, 23. 4. 2013 21:16)

Supr fotky. Je vidět, že si to užíváte.
Návrh jména: Pažourek.