BERUŠKY-ZÁVĚREČNÁ BESÍDKA
Komentáře
Přehled komentářů
Vážené paní učitelky, ráda bych Vám upřímně poděkovala za nádhernou besídku, kterou jste pro nás připravily. Bylo to kouzelné odpoledne plné radosti a smíchu, a jedinečná výzdoba dodala celé akci nezapomenutelnou atmosféru. Skvělý program, který jste vytvořily, mě naprosto uchvátil, a loučení předškoláků bylo tak dojemné, že mě dojalo až k slzám. A stále mám skleněné oči, když si loučení vybavím.

















































































































































DĚKUJEME
(maminka Valentýnky, 13. 6. 2024 22:32)